Forum

Autor
Wiadomość
Gość
Dodano: 2020-05-20 12:35:41
Cytuj
Wizyta w klinice dentystycznej to dla wielu z nas ciągle przykry obowiązek, którego unikamy jak ognia do czasu kiedy już po prostu nie ma innego wyjścia. Tymczasem stomatolog to osoba kompetentna nie tylko do leczenia problemów z zębami na tle próchniczym lub wykonywania zabiegów, takich jak leczenie kanałowe. Może on w znacznym stopniu uchronić nas przed utratą zdrowia, a nawet życia. Sprawdź, dlaczego warto regularnie odwiedzać dentystę. https://www.degress.pl/dlaczego-regularne-wizyty-u-stomatologa-sa-tak-wazne/
Dentysta
Gość
Dodano: 2022-01-11 18:31:24
Cytuj


Resekcja wierzchołka korzenia

Ten zabieg jest wykonywany, kiedy nie ma możliwości powtórzenia leczenia kanałowego lub gdy zmiany okołowierzchołkowe mu się nie poddały. Leczy on daleko idący stan zapalny, którego objawami mogą być nieznośne bóle, natężone podczas nagryzania. Towarzyszy im opuchlizna polika, obecność uwypukleń na dziąśle i czasami nawet gorączka. Dochodzi do zapalenia poprzez reakcję organizmu na bakterie, znajdujące się w kanale korzeniowym. Resekcja dokładnie oczyszcza kanał, poprzez zlikwidowanie jego uszkodzonej części.Przebieg zabiegu

Chirurg stomatologiczny na wstępie podaje znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny. Dyskomfort i lekkie bóle występują dopiero później, w wyniku gojenia się rany, powstałej na skutek otwarcia tkanki miękkiej w okolicy korzenia. Umożliwia to odsłonięcie kości i usunięcie zakażonej albo zapalnie zmienionej tkanki, wraz z wierzchołkiem korzenia. Dodatkowo dla uszczelnienia, kanał uzupełnia się przeznaczonym do tego cementem (MTA). Pozostałe ubytki kostne, uzupełnia się biomateriałem. Na koniec chirurg stomatologiczny okrywa to miejsce specjalną membraną. Po operacji zalecane jest używanie zimnych okładów i spożywanie zimnych posiłków i napojów, najlepiej o rzadkiej konsystencji, aby nie nasilić krwawienia. Należy się również trzymać zaleceń i przyjmować wszystkie leki w określonych przez stomatologa dawkach.

Gabinet stomatologiczny Toruń
Ortodonta Toruń
www.dentysta-bydgoszcz.pl
Dentysta Toruń
www.dentysta-torun.plUsunięcie ósemek

To popularny zabieg w chirurgii stomatologicznej. Wykonuje się go, gdy pojawia się problem z zębami mądrości lub zapobiegawczo za pozwoleniem stomatologa chirurgicznego. Ósemki wyrastają w okolicach dwudziestego roku życia. Bywa tak, że jest to nieprzyjemne doświadczenie, ze względu na to, że ich wyżynanie kojarzy się z dotkliwym bólem. Problemem stają się jednak dopiero, kiedy zęby te wyżynają się krzywo lub jeśli brakuje dla nich miejsca. W takich przypadkach pacjenci decydują się na zabieg ekstrakcji. Ponadto powodem może być ich złe osadzenie w jamie ustnej, które grozi to niedokładnym czyszczeniem, a ono może ułatwiać rozwój próchnicy. Do usunięcia profilaktycznego dochodzi, gdy istnieje ryzyko, że ząb będzie stwarzał problemy w przyszłości. Najlepszym wiekiem na usunięcie ósemek są okolice dwudziestego roku życia, dlatego że organizm jest wtedy w najlepszym stanie fizycznym i psychicznym. W tym czasie kości są już całkowicie rozwinięte i organizm szybciej wraca do formy. Kiedyś zęby mądrości były człowiekowi bardzo potrzebne, jednak dziś spożywany pokarm uległ zmianie wraz z biegiem czasu i obecnie są one już niepotrzebne.

Wszczepienie implantu

Ekstrakcja wciąż wywołuje wśród pacjentów lęk, jednak dzięki rozwojowi technologii stomatologicznej nie zabiegu nie trzeba się bać. W celu usunięcia bólu, chirurg stomatologiczny stosuje znieczulenie miejscowe, dzięki temu ekstrakcja odbywa się zupełnie bezboleśnie. Nawet kiedy czasami ząb wymaga rozcięcia na kilka części, aby móc łatwiej go wyciągnąć.

Bez względu na to, w jakich warunkach utracono zęby, warto zdecydować się na wszczepienie implantu zębowego. Jest to konieczne dla poprawnego stanu szczęki. Bez odpowiedniego nacisku ona po prostu zanika. Implant stomatologiczny wiernie zastępuje zęby naturalne. Dzięki tytanowemu korzeniu zachowuje wszelkie prawidłowości w żuchwie i jest całkowicie przyjmowany przez organizm. Implant nie tylko zachowawczo ozwiercielda ząb, ale również wyglądem bardzo go przypomina. Nakładka porcelanowa doskonale wpasowuje się kolorem w pozostałe zęby. Dodatkowo implantem zębowym można wymienić nie kilka zębów. W przeciwieństwie do ruchomych protez, implanty działają dokładnie tak samo, jak zęby naturalne. Dyskomfort towarzyszy jedynie przez krótki czas po zabiegu implantacji.

Jak wygląda zabieg implantacji.

W pierwszej fazie przeprowadzane są pełne konsultacje z chirurgiem stomatologiem, dlatego że każda żuchwa ma swoje indywidualne zapotrzebowanie. Ważne jest, aby dobrze dobrać implant , ze względu na to, że musi współgrać z sąsiednimi tkankami i kośćmi. Zabieg przebiega bezboleśnie, dlatego że odbywa się przy znieczuleniu miejscowym oraz kończy się w ciągu 30 minut. Implant zębowy jest zrobiony z dwóch części: korzenia z tytanu, który jest wszczepiany do kości oraz porcelanowej nakładki albo innego materiału, który przypomina kształtem i kolorem naturalny ząb.

Umów się na wizytę już teraz w Esthetic dental Clinic <a href="http://edclinic.pl/lang/pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/">Implanty Toruń</a>Wydłużenie korony klinicznej zęba

Ten zabieg zwykle wykonuje się zarówno w celach poprawy estetyki, jak i leczniczych. Stosowany jest w przypadku zębów górnych. Działa na zasadzie przedłużenia ich, czego wynikiem jest równy, idealny uśmiech. Może być to potrzebne do nałożenia aparatu ortodontycznego. Pomaga to też w przypadku odsłonięcia większej części korony zęba, by uprościć walkę z próchnicą. Zęby wydają się dłuższe, dzięki zmniejszczniu tkanki budującej dziąsła. Zapobiega to też powstawaniu kolejnych chorób, dzięki większej powierzchni do czyszczenia. Zabiegu nie trzeba ponawiać, jest jednorazowy, a rezultat jest trwały. Pacjenci zwykle decydują się na wydłużenie korony zęba, ze względu na to, że skutkuje to pięknym, równym i szerokim uśmiechem.

Przebieg zabiegu

Chirurg stomatologiczny wycina tkankę budującą dziąsła. Następnie można uzupełnić wszystkie braki w zębie za pomocą korony porcelanowej lub podtrzymania wypełnienia. Cały zabieg jest bezbolesny, dzięki znieczuleniu miejscowemu. Pomimo tego, że nie jest to skomplikowana czynność, nadal jest to zabieg chirurgiczny, któremu mogą towarzyszyć powikłania. Chirurg stomatolog daje wszelkie wskazówki dotyczące troski o zęby, po wydłużeniu korony klinicznej zęba. Zaleca się spożywać miękkie lub płynne pokarmy i korzystać z okładów z lodu. Ponadto chirurg stomatlologiczny przypisze receptę na leki usuwające ból.

Plastyka dziąseł

Nie wszyscy rodzą się z idealnym uśmiechem, bywa też tak, że dziąsła przesadnie przysłoniły zęby i to je głównie widać po uniesieniu warg. Dzieje się też tak na skutek ich opuchnięcia po różnych zabiegach stomatologicznych, jednak powodów jest więcej, zaliczane są do nich też np. nieodpowiednia higiena jamy ustnej, czy bruksizm. Jednak wszyscy marzą o tym, żeby w trakcie uśmiechania się ukazywały się perfekcyjne zęby, zamiast różowych dziąseł. Na szczęście jest na to dobry sposób, czyli plastyka dziąseł. Jednak nie służy ona jedynie estetyce, jest też stosowana w przypadku próchnicy poddziąsłowej. Odsłonięcie dziąseł pozwala na jej dokładne wyleczenie.Przebieg zabiegu

Znieczulenie miejscowe pozwala na bezbolesne przeprowadzenie zabiegu. Chirurg stomatologiczny pozbywa się zbędnej części dziąseł. W następnej kolejności plastyka brzegu kości, pozwala zachować szerokość w nowej linii dziąsła. Po zabiegu absolutnie ważna jest właściwa higiena jamy ustnej. Pacjent musi unikać szczotkowania zębów, z powodu ryzyka pojawienia się silnego bólu, poprzez podrażnienie gojącego się miejsca. Dla zminimalizowania opuchlizny kupuje się specjalne płukanki ziołowe. Kolejne działania wskażą wizyty kontrolne u chirurga stomatologicznego. Nakieruje on na prawidłową troskę o higienę po zabiegu i podpowie jak wybrać odpowiednią szczoteczkę do zębów.

Usunięcie korzenia zęba

Jest to jeden z bardziej skomplikowanych zabiegów, którym zajmuje się chirurg stomatolog. Dochodzi do niego, gdy korzenie zębowe zostają zarażone, a inne środki leczenia nie działają. Lekarz musi dokładnie sprawdzić w jakiej kondycji są korzenie i wtedy może stwierdzić potrzebę ich usunięcia. Dzięki temu blokuje się rozwój choroby. inną przyczyną usunięcia jest też korzeń, który nie wystaje powyżej poziomu kości. Nie powinien jednak wystawać bardziej, niż na jeden minimetr.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem aplikuje się znieczulenie miejscowe. Jest to potrzebne, ponieważ aby dostać się do korzenia, chirurg stomatologiczny musi naciąć dziąsło, by je otworzyć. Czasami korzenie są ze sobą złączone, wtedy konieczne jest użycie piły żeby je rozłączyć. Bywa tez tak, że konieczne jest przycięcie zęba. Wszystko jest zależne od stopnia rozwinięcia choroby i połączenia korzeni i ułatwionego lub utrudnionego do nich dostępu. W szczególnych wypadkach zabieg ten odbywa się pod narkozą, chociaż dochodzi do tego tylko w odpowiednio wyposażonych klinikach i trudnych sytuacjach. Po usunięciu korzenia zęba w ciągu najbliższych dwóch godzin należy wstrzymać się od spożywania posiłków i stosować zimne okłady. Zwiększa się wtedy ryzyko powstawania zakażeń, dlatego pacjent, w razie konieczności, dostaje przypisane antybiotyki i leki przeciwbólowe.

Usunięcie zęba zatrzymanego

Ząb zatrzymany, to taki, który nie miał możliwości wyrośnięcia. Nie widać go z zewnątrz, ponieważ jest ukryty pod błoną śluzową dziąsła. Utkwił w tkance kostnej lub w żuchwie. Brak miejsca jest najczęściej przyczyną zbyt ciasnego uzębienia, lub, jak w przypadku ósemek po prostu się nie zmieścił. Mimo, że nie jest widoczny, może przyczyniać się do bólu oraz groźnych, patologicznych przekształceń w jamie ustnej. Do takich zmian należy np. dysfunkcja stawów skroniowo-żuchwowych, czy stłoczenie zębów siecznych. Oczywiście można temu zapobiec, jeśli taki ząb w odpowiednim czasie zostanie usunięty.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonuje odpowiednio wykwalifikowany chirurg stomatolog. Niestety jest on dość trudny i może łączyć się z wieloma powikłaniami. Na samym początku należy odsłonić zatrzymany ząb z kości, później naciąć tkanki w taki sposób, aby ryzykować krwotoku. Służą do tego odpowiednie narzędzia. Na końcu zatrzymywana jest krew i chirurg zszywa rany. Po zabiegu wymagane jest spożywanie tylko rozmiękłych posiłków i unikanie gorących potraw. Pacjent otrzymuje receptę na leki przeciwbólowe i antybiotyki chroniące przed zakażeniem. Zabieg ten jest związany z ryzykiem wystąpienia powikłań, na przykład urażenie koron i korzeni zębów sąsiadujących. Może to skutkować do ich obumarcia. W zależności od miejsca, może też oznaczać np. ryzyko powstania przetoki ustno-nosowej, w przypadku usuwania trójek górnych.

Podcięcie wędzidełka

Taki zabieg najczęściej wykonuje się u dzieci, wskazaniami do jego przeprowadzenia mogą być kłopoty z wymową, uniesieniem języka lub wysunięciem go na brodę, dyskomfort przy przystępowaniu do ćwiczeń logopedycznych, a czasami gdy dziecko nadmiernie się ślini. Na te wszystkie czynniki mogą oddziaływać wędzidełka, których jest aż pięć w jamie ustnej. Zazwyczaj te wady są wychwytywane przez logopedę, to on znajduje nieprawidłowości, związane z wymową. Jeżeli ich przyczyną jest wędzidełko, nie potrafi on pomóc dziecku, więc kieruje pacjenta do chirurga stomatologicznego, który operacyjnie skórci problematyczne wędzidełko. Po zabiegu natomiast zapobiegnie tworzeniu twardych blizn, nawet osobom, które nie doświadczyły problemu z nieodpowiednią wymową. Zabieg jest jak najbardziej bezpieczny i nie odstrasza dzieci do wizyt u stomatologa. Pomimo tego, że przebiega bez znieczulenia, zupełnie nie boli. Krwawienie jest tak naprawdę niewielkie, a zabieg krótki i łatwy. Dodatkowo nie zmniejsza jakości życia codziennego i nie pozostawia dzieciom niechcianych wspomnień. Jeśli któraś ze wspomnianych wyżej nieprawidłowości przeszkadza osobie dorosłej, nie ma przeszkód do wykonania zabiegu. Można zrealizować w każdym wieku, nieważne, czy pacjent ma 5, czy 30 lat.

Implanty Toruń
www.implantytorun.pl
Ortodonta Toruń
Ortodonta Toruń
Ortodonta ToruńUsunięcie zęba mlecznego

Zęby mleczne wbrew pozorom są bardzo ważne, ponieważ to one szykują miejsce dla tych stałych. Nie wolno ich zaniedbywać, ponieważ próchnica może zagrażać także ich następcom. Ważne jest też, by nie usuwać ich zbyt wcześnie. Do usunięcia nadają się w momencie, gdy ząb stały, kryjący się pod nim, uformuje 3/4 swojego korzenia. W w takim przypadku mleczak jest zębem przetrwałym, dlatego że zbyt długo utrzymuje się w jamie ustnej. Jeśli nie wypadnie w tym czasie samodzielnie należy zwrócić się do chirurga stomatologicznego, który oceni, czy ząb nadaje się do wyrwania. Pozostanie zęba przetrwałego w jamie ustnej może być przyczyną zapaleń lub przerostem dziąsła, to z kolei łączy się z bólem i krwawieniem. Może to też doprowadzić do zmiany toru dla wychodzącego zęba stałego, a to może spowodować krzywy zgryz w przyszłości. Jest to najczęstsza przyczyna usunięcia zębów mlecznych. Do innych należy konieczność ekstrakcji poprzez zaniedbania i nieodpowiednią higienę, które doprowadziły do powstawania próchnicy w stadium, które nie nadaje się do leczenia. Może to skutkować problemami w czasie rozwijania się zębów stałych. Należy pamiętać, że ekstrakcja zęba w każdym wypadku powinna być ostatecznym rozwiązaniem. Nowoczesne technologie stomatologiczne pozwalają na ratunek nawet bardzo chorych zębów. Dlatego trzeba konsultować się z chirurgiem stomatologicznym, który odpowie na wszelkie pytania.

Usunięcie zęba stałego

Nowoczesna technologia daje nam liczne sposoby leczenia zębów. Bywa też tak, że jest już na to za późno. Wtedy ostatecznym sposobem na ochronę zdrowych zębów jest ekstrakcja chorego. Zapobiega to rozpowszechnianiu się próchnicy oraz innych chorób w jamie ustnej. W ten sposób robi się też przestrzeń dla pozostałych zębów, jeśli rosną zbyt gęsto. Bywa to konieczne przed założeniem aparatu ortodontycznego. Kiedyś był to bardzo powszechny zabieg, jednak w dobie rozwoju technologii stomatologicznej stosuje się go w szczególnych przypadkach. Zazwyczaj najpierw są podjęte wszelkie czynności służące ratowaniu chorego zęba.

Przebieg zabiegu

Wbrew pozorom sam zabieg nie jest tak bolesny, jak mogłoby się wydawać. Chirurg stomatologiczny w pierwszej kolejności stosuje znieczulenie miejscowe, co nie odbiera całkowitego czucia, a jednak zabieg przebiega bezboleśnie. Następnie odrywa więzadło okrężne otaczające ząb. Następnym etapem jest zwichnięcie zęba tak, żeby zerwać włókna ozębnej, a ząb oddzielił się od kości. Jeśli mamy do czynienia z większą ilością korzeni, często konieczne jest przecięcie zęba na kilka różnych części, tak aby ułatwić wyciągnięcie. Po zabiegu ważne jest dokładne oczyszczenie zębodołu. Chirurg stomatologiczny dokładnie oczyszcza ranę i tamuje krew, a w szczególnych przypadkach zakłada szwy. Ból można odczuwać jeszcze przez kilka dni po zabiegu, z uwagi na głębokość rany.

Umów się na wizytę:

Dentysta Wałbrzych
Stomatolog Grudziądz
www.dentysta-inowroclaw.pl
www.dentysta-ostrowiec.pl
Dentysta Zakopane
Implanty
Wybielanie zębów
Gość
Dodano: 2022-01-11 19:22:55
Cytuj
Wybielanie zębów - jak szybko pozbyć się przebarwień?

Spoglądasz w lustro i widzisz, że kolor twojego uśmiechu jest daleka od ideału ? Marzysz o idealnym uśmiechu jak celebryci? Nasze babcie próbowały wybielać zęby kredą. Dzisiaj istnieje wiele metod, żeby wybielić swoje zęby. Jak rozjaśnić uśmiech bezpiecznie i trwale?

www.k2.net.pl/zdrowie-i-uroda/skuteczne-wybielanie-zebow-w-domu-czy-u-dentysty
Dentysta Toruń
www.trivium.com.pl/zdrowie-i-uroda/wybielanie-zebow-lampa-beyound
wybielanie zębów u dentysty
wybielanie zębów

Zacznij od diety

Barwa uzębienia w dużej mierze ma podłoże genetyczne. Od naszych predyspozycji genetycznych zależy możliwość mineralizowania tkanek, grubość szkliwa. Na odcień naszych zębów wpływa również wiek- im jesteśmy starsi, tym ciemniejsze są nasze zęby. Zazwyczaj na brzydki kolor zębów skarżą się jednak osoby, pijące dużo kawy, herbaty, czerwonego wina. Bardziej narażone na przebarwienia są także palacze. Na barwę twojego uzębienia ma także częste przyjmowanie antybiotyków.

Jeszcze jakiś czas temu wybielanie zębów było bardzo kosztowne i kojarzone jedynie z celebrytami . Teraz wybielić zęby w bezpieczny i efektywny sposób może każdy. Metod jest mnóstwo, należy jednak przeanalizować z której metody skorzystać, by nie zniszczyć sobie szkliwa.

wybielanie zębów lampą
www.multikody.com.pl/zdrowie-i-uroda/wybielanie-zebow-lampa-beyound
skuteczne wybielanie zębów
www.rawent.com.pl/zdrowie-i-uroda/skuteczne-wybielanie-zebow-domowymi-sposobami
skuteczne wybielanie zębów
www.pbe.com.pl/zdrowie-i-uroda/wybielanie-zebow-domowymi-sposobami
wybielanie zębów lampą
wybielanie zębów
wybielanie zębów lampą
wybielanie zębów lampą
wybielanie zębów Toruń
wybielanie zębów
wybielanie zębów
wybielanie zębów


Następny krok: usunięcie kamienia

Proces rozjaśniania zębów należy rozpocząć od usunięcia kamienia i osadów. Można tego dokonać umawiając się na zabieg piaskowania do dentysty. Rezultaty zobaczysz natychmiast- płytka nazębna najczęściej psują wygląd naszych zębów. Piaskowanie jest stuprocentowo bezpieczne i względnie tanie- cena zabiegu to mniej-więcej 100 zł. Zabieg polega na wyrzucaniu drobinek piasku pod ciśnieniem. Piasek niszczą osady i przebarwienia oraz rozjaśniają uśmiech. Rezultat jest jednak subtelny, naturalny ale widoczny.

Lampa Beyond

To najbardziej skuteczny sposób na rozjaśnienie zębów, również tych obumarłych, które mają zwykle nieestetyczny, szarawy kolor. Efekty są spektakularne i utrzymują się przez 3-4 lata. Zabieg profesjonalnego wybielania zaczyna się od usunięcia kamienia i osadów. Kolejno dentysta aplikuje na zęby specjalny żel wybielający, który jest aktywowany promieniowaniem lampy Beyond. Pod wpływem promieni lampy utleniają się związki, które doprowadziły do przebarwienia zębów. Zabieg jest nieco drogi- to kwota rzędu 1000 zł, jednak efekty są warte tych pieniędzy i utrzymują się 3-4 lata. Po wybielaniu trzeba pamiętać, by przez kilka dni utrzymywać tzw. „białą dietę”, czyli nie jeść produktów spożywczych, które mogą zabarwić twoje zęby.

Wybielanie zębów w domowym zaciszu

Nasze babcie używały popiołem a nawet ze sproszkowanym rogiem jelenia. Obecnie mamy możliwość kupienia wielu różnorodnych preparatów wybielających, poczynając od past, kończąc na specjalistycznych żelach, które możemy kupić u stomatologa. W sieci znajdziemy setki filmików, na których ludzie rozjaśniają zęby w magiczny sposób przy użyciu węgla aktywnego i oleju kokosowego, sody oczyszczonej czy też skórki od banana. „Magiczne” sposoby nie są jednak najlepszym rozwiązaniem, gdyż mocno niszczą szkliwo. Za to preparaty drogeryjne takie jak paski mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Są one tanie, bowiem ich ceny oscylują wokół 30-60 złotych, a są w stanie wybielić zęby o 2-3 tony. Kuracje wybielające z drogerii stosuje się zazwyczaj przez tydzień, aplikując żel wybielający/ paski dwa razy dziennie. Aby podbić efekt, można zastosować pastę i płyn do płukania ust o właściwościach wybielających.

https://edclinic.pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/

Recepta na idealny uśmiech

Każdy chciałby się cieszyć zniewalającym uśmiechem. Pierwszym krokiem do osiągnięcia celu jest przede wszystkim wyeliminowanie produktów, które przebarwiają uzębienie. Walczysz z paleniem od lat? Teraz masz określony powód, by je rzucić. Koledzy z pracy już wieki temu twierdzili, że przesadzasz z kawą w pracy? Najwyższy czas, żeby ją ograniczyć. Śnieżnobiały uśmiech to także efekt idealnej higieny jamy ustnej. Nie trzeba nikomu przypominać, że zęby powinno się szczotkować przynajmniej dwa razy dziennie. Dobrze też pomyśleć o paście i płynie do płukania o możliwościach wybielających, które spotęgują efekty i pozwolą je utrzymać. Wybielanie zębów u specjalisty łączone jest często z dużym kosztem, nie musi to być jednak droga sprawa. W prawdzie spektakularne rezultaty uzyskasz tylko w gabinecie dentystycznym i żaden drogeryjny substytut nie może się równać z profesjonalnymi zabiegami. Jeżeli jednak nie masz aż tak wielkich wymagań, po zastosowaniu pasków lub drogeryjnego żelu wybielającego na pewno też będziesz usatysfakcjonowany. Zgłaszając się na rutynowe wizyty kontrolne, możesz też zafundować sobie piaskowanie. Zabieg ten jest relatywnie tani a skutecznie niszczy płytkę nazębną i osady, które są odpowiedzialne za nieestetyczne przebarwienia. Oprócz tego piaskowanie wyrównuje powierzchnię zębów, dzięki czemu przeciwdziałamy tworzeniu się próchnicy.

Człowiek uśmiechnięty ma większe szanse osiągnąć sukces. Jeśli twoje zęby nie prezentują się zadowalająco, koniecznie przeanalizuj możliwość ich rozjaśnienia. Wcale nie musisz wydawać góry pieniędzy, by mieć ładny uśmiech. Sposobów jest mnóstwo, na pewno wybierzesz coś dla siebie! Zapomnij o babcinych sposobach na białe zęby- zamiast tego wybierz metody, które ładnie wybielą twoje zęby bez niepożądanych skutków!

Stomatolog
skuteczne wybielanie zębów
wybielanie zębów
wybielanie zębów u dentysty
wybielanie zębów u dentysty
wybielanie zębów Toruń
wybielanie zębów
Dentysta
wybielanie zębów
Dentysta
skuteczne wybielanie zębów
Stomatolog
wybielanie zębów u dentysty
wybielanie zębów Toruń
Dentysta
skuteczne wybielanie zębów
skuteczne wybielanie zębów
skuteczne wybielanie zębów
Dentysta
skuteczne wybielanie zębów

Drukuj      Poleć znajomemu
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego
tel. 22 461 63 04, 22 461 63 05 | fax. 22 461 62 64
Powered by: Edito CMS