Forum

Autor
Wiadomość
Gość
Dodano: 2020-05-20 10:19:08
Cytuj
Zdecydowałeś się założyć własny gabinet stomatologiczny? Pojawiła się dobra siedziba, zainwestowałeś pieniądze, chcesz działać? Wszystko pięknie, ale najpierw potrzeba działań, dzięki którym uda się Tobie ten gabinet wypromować. Skąd bowiem klienci mają wiedzieć, że tam on się mieści. Wiadomo, iż skuteczna jest reklama w danym mieście. Można stworzyć ulotki, które rozdamy w różnych miejscach. Można stworzyć duży baner reklamowy. Można także postawić na plakaty reklamowe. Najskuteczniejszym jednak sposobem jest internet. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie wypromować się, pokazać i dotrzeć do zainteresowanych odbiorców. Najlepszą jest na pewno strona internetowa oraz postawienie na pozycjonowanie stron, bo to właśnie dzięki niemu ta strona może być widoczna dla odbiorców. Pozostając więc w tym temacie, właśnie nad pozycjonowaniem chcielibyśmy skupić się w sposób szczególny. Więcej w artykule https://www.najjj.pl/wypromowanie-gabinetu-stomatologicznego/
pest
Gość
Dodano: 2020-05-31 22:14:40
Cytuj
Z reguły jest to biznes lokalny, więc postaw na takie metody promocji. Lokalne portale plus działania offline lub coś z takiej poligrafii https://retio.pl/materialy-reklamowe
Dentysta
Gość
Dodano: 2022-01-11 18:24:18
Cytuj


Resekcja wierzchołka korzenia

Do tego zabiegu dochodzi, gdy nie ma sposobności ponownego leczenia kanałowego albo kiedy zmiany okołowierzchołkowe mu się nie poddały. Leczy on rozwinięty stan zapalny, którego oznakami mogą być dokuczliwe bóle, natężone podczas nagryzania. Towarzyszy im opuchlizna polika, uwypuklenia na dziąśle oraz czasami nawet gorączka. Do zapalenia dochodzi w wyniku reakcji organizmu na bakterie, gromadzące się w kanale korzeniowym. Resekcja dokładnie oczyszcza kanał, poprzez usunięcie jego uszkodzonej części.Przebieg zabiegu

Chirurg stomatologiczny w pierwszej części podaje znieczulenie miejscowe, co oznacza, że zabieg jest całkowicie bezbolesny. Nieprzyjemność i lekkie bóle występują dopiero później, w wyniku gojenia się rany, powstałej w rezultacie otwarcia tkanki miękkiej w okolicy korzenia. Pozwala to na odsłonięcie kości i usunięcie zakażonej albo zapalnie zmienionej tkanki, wraz z wierzchołkiem korzenia. Następnie dla uszczelnienia, kanał jest wypełniany przeznaczonym do tego cementem (MTA). Pozostałe ubytki kostne, uzupełnia się biomateriałem. Na koniec chirurg stomatologiczny okrywa to miejsce specjalną membraną. Po operacji zaleca się stosowanie zimnych okładów oraz spożywanie chłodnych posiłków i napojów, najlepiej o rzadkiej konsystencji, aby nie nasilić krwawienia. Należy się również trzymać zaleceń i przyjmować wszystkie leki w zapisanych przez stomatologa dawkach.

Dentysta Toruń
Implanty Toruń
www.dentysta-bydgoszcz.pl
Implanty Toruń
Stomatolog ToruńUsunięcie ósemek

To popularny zabieg w chirurgii stomatologicznej. Dochodzi do niego, kiedy pojawia się problem z zębami mądrości lub profilaktycznie za zgodą stomatologa chirurgicznego. Ósemki wyrastają około dwudziestego roku życia. Zdarza się, że jest to nieprzyjemne doświadczenie, dlatego że ich wyżynanie kojarzy się z silnym bólem. Problemem stają się jednak dopiero, kiedy zęby te wyżynają się krzywo albo jeśli brakuje dla nich miejsca. W takich sytuacjach pacjenci kierowani są na zabieg ekstrakcji. Ponadto powodem może być ich złe osadzenie w jamie ustnej, które skutkuje niedokładnym czyszczeniem, a ono może ułatwiać rozwój próchnicy. Profilaktycznie usuwa się je, kiedy jest podejrzenie, że ząb będzie stwarzał problemy w przyszłości. Dobrym wiekiem na ekstrakcję ósemek są okolice dwudziestego roku życia, dlatego że organizm jest wciąż w najlepszym stanie fizycznym i psychicznym. W tym czasie kości są już całkowicie rozwinięte i organizm lepiej radzi sobie zpowrotem do zdrowia. Niegdyś zęby mądrości były człowiekowi niezbędne, jednak dziś spożywany pokarm uległ zmianie wraz z czasem i tak naprawdę są one już niepotrzebne.

Wszczepienie implantu zęba

Ekstrakcja wciąż wywołuje wśród pacjentów lęk, jednak dzięki postępowi technologii stomatologicznej nie zabiegu nie trzeba się bać. W celu zniwelowania bólu, chirurg stomatologiczny używa znieczulenie miejscowe, co sprawia, że ekstrakcja odbywa się zupełnie bezboleśnie. Nawet kiedy ząb wymaga rozcięcia na kilka części, aby móc łatwiej go wyciągnąć.

Bez względu na to, w jakich warunkach utracono zęby, warto zastanowić się nad wszczepieniem implantu zęba. Jest to potrzebne do przywrócenia poprawnego stanu szczęki. Bez odpowiedniego nacisku ona po prostu zanika. Implant zębowy wiernie zastępuje zęby naturalne. Dzięki tytanowemu korzeniu zachowuje wszelkie prawidłowości w żuchwie i jest w pełni przyswajany przez organizm. Implant nie tylko celnie ozwiercielda ząb, ale również wyglądem do złudzenia go przypomina. Nakładka porcelanowa potrafi doskonale wpasować się kolorystycznie w pozostałe zęby. Ponadto implantem zębowym można wymienić nie kilka zębów. W odróżnieniu od protez ruchomych, implanty zachowują się dokładnie tak samo, jak naturalne zęby. Uczucie dyskomfortu towarzyszy zazwyczaj przez krótki czas po zabiegu implantacji.

Jak wygląda zabieg szczepienia implantu.

Jako pierwsze odbywają się pełne konsultacje z chirurgiem stomatologicznym, ze względu na to, że każda żuchwa ma swoje własne zapotrzebowanie. Ważne jest, aby właściwie dobrać implant stomatologiczny, ze względu na to, że musi współpracować z sąsiednimi tkankami i kośćmi. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ odbywa się przy znieczuleniu miejscowym oraz kończy się w ciągu 30 minut. Implant składa się z dwóch części: tytanowego korzenia, który jest mocowany do kości i nakładki porcelanowej albo innego materiału, który odzwierciedla kształtem i kolorem naturalny ząb.

Zarejestruj się już dziś w Esthetic dental Clinic <a href="http://edclinic.pl/lang/pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/">Implanty Toruń</a>Wydłużenie korony klinicznej zęba

Ten zabieg może być wykonywany zarówno w celach poprawy estetyki, jak i leczniczych. Stosowany jest głownie na zębach górnych. Działa na zasadzie przedłużenia ich, czego wynikiem jest równy, idealny uśmiech. Może być to potrzebne do nałożenia aparatu ortodontycznego. Pomaga to też w przypadku odsłonięcia większej części korony zęba, by uprościć walkę z próchnicą. Zęby sprawiają wrażenie dłuższych, dzięki zminimalizowaniu tkanki budującej dziąsła. Zapobiega to także tworzeniu się nowych chorób, dzięki większej powierzchni do czyszczenia. Zabieg nie wymaga powtórzeń, jest jednorazowy, a efekt utrzymuje się na stałe. Pacjenci zwykle decydują się na ten zabieg, ze względu na to, że skutkuje to równym, pięknym i szerokim uśmiechem.

Przebieg zabiegu

Chirurg stomatologiczny wycina tkankę budującą dziąsła. Następnie uzupełnia wszelkie ubytki w zębie za pomocą korony porcelanowej bądź podtrzymania wypełnienia. Cały zabieg jest bezbolesny, dzięki znieczuleniu miejscowemu. Pomimo tego, że nie jest to zawiła czynność, wciąż jest to zabieg chirurgiczny, z którego mogą wynikać powikłania. Chirurg stomatolog udziela wszelkich wskazówek dotyczących troski o uzębienie, po wydłużeniu korony klinicznej zęba. Zaleca się spożywać miękkie lub płynne pokarmy oraz stosować okłady z lodu. Dodatkowo chirurg stomatlologiczny przypisze receptę na leki uśmierzające ból.

Plastyka dziąseł

Nie każdy rodzi się z idealnym uśmiechem, zdarza się tak, że dziąsła przesadnie przysłoniły zęby i to je głównie widać po uniesieniu warg. Ma to również miejsce na skutek ich obrzmienia po różnych zabiegach stomatologicznych, ale nie są to jedyne powody, należą do nich też np. niewłaściwa higiena jamy ustnej, czy bruksizm. Jednak wszyscy pragną, aby w trakcie uśmiechania się widoczne były zęby, a nie różowe dziąsła. Na szczęście jest na to jeden sposób, czyli plastyka dziąseł. Jednak nie służy ona jedynie estetyce, jest też stosowana w przypadku próchnicy poddziąsłowej. Dzięki odsłonięciu dziąseł możliwe jest jej dokładne wyleczenie.Przebieg zabiegu

Dzięki znieczuleniu miejscowemu, zabieg jest bezbolesny. Chirurg stomatologiczny pozbywa się zbędnej części dziąseł. W następnej kolejności plastyka brzegu kości, pomaga uformować szerokość w nowej linii dziąsła. Po zabiegu konieczna jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Pacjent ma obowiązek unikania szczotkowania zębów, ze względu na ryzyko wystąpienia silnego bólu, poprzez naruszenie gojącego się miejsca. Dla zminimalizowania opuchlizny kupuje się specjalne płukanki ziołowe. Dalsze działania wskażą wizyty kontrolne u chirurga stomatologicznego. Nakieruje on na właściwą troskę o higienę po zabiegu i pomoże wybrać odpowiednią szczoteczkę do zębów.

Usunięcie korzenia zęba

Jest to jeden z bardziej wymagających zabiegów, którym zajmuje się chirurg stomatolog. Wykonuje się go, gdy korzenie zębowe psuja się, a inne drogi leczenia nie działają. Lekarz musi szczegółowo sprawdzić w jakim stanie są korzenie i wtedy może uznać potrzebę ich usunięcia. W ten sposób powstrzymuje się rozwój choroby. Innym powodem usunięcia jest też korzeń, który nie wystaje powyżej poziomu kości. Nie powinien jednak wystawać bardziej, niż na jeden minimetr.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe. Jest to konieczne, ponieważ aby dostać się do korzenia, chirurg stomatologiczny nacina dziąsło, aby je otworzyć. Zdaża się, że korzenie są ze sobą połączone, wtedy konieczne jest użycie piły aby je rozdzielić. Zdarza się też, że konieczne jest przycięcie zęba. Wszystko zależy od stopnia rozwinięcia choroby i połączenia korzeni oraz ułatwionego lub utrudnionego do nich dostępu. W szczególnych wypadkach zabieg ten odbywa się pod narkozą, choć dochodzi do tego tylko we właściwie zaopatrzonych klinikach i alarmowych sytuacjach. Po usunięciu korzenia zęba w ciągu najbliższych dwóch godzin należy wstrzymać się od jedzenia i stosować zimne okłady. Zwiększa się wtedy ryzyko powstawania zakażeń, z tego powodu pacjent, w razie potrzeby, otrzymuje specjalne antybiotyki i leki przeciwbólowe.

Usunięcie zęba zatrzymanego

Ząb zatrzymany, to taki, który miał problem w trakcie wzrostu. Nie widać go z zewnątrz, dlatego że jest ukryty pod błoną śluzową dziąsła. Utkwił w tkance kostnej lub w żuchwie. Brak miejsca jest najczęściej przyczyną zbyt ciasnego uzębienia, lub, jak w przypadku ósemek zwyczajnie się nie zmieścił. Pomimo tego, że nie jest widoczny, może przyczyniać się do bólu oraz poważnych, patologicznych zmian w jamie ustnej. Do takich zmian należy np. dysfunkcja stawów skroniowo-żuchwowych, czy stłoczenie zębów siecznych. Oczywiście można temu zapobiec, jeśli taki ząb w odpowiednim momencie zostanie usunięty.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonuje odpowiednio wykwalifikowany chirurg stomatolog. Niestety jest on dość trudny i może wiązać się z powikłaniami. Na wstępie należy odkryć zatrzymany ząb z kości, później przeciąć tkanki tak, aby nie doszło do krwotoku. Pomagają w tym odpowiednie narzędzia. Po usunięciu zęba zatrzymywana jest krew i następuje zszycie rany. Po zabiegu zaleca się spożywanie tylko rozmiękłych posiłków i unikanie gorących potraw. Pacjent otrzymuje receptę na środki przeciwbólowe i antybiotyki strzegące przed zakażeniem. Zabieg ten wiąże się z ryzykiem ukazania się powikłań, na przykład urażenie korzeni i koron zębów sąsiadujących. Może to prowadzić do ich obumierania. W zależności od położenia, może też oznaczać np. ryzyko wytworzenia przetoki ustno-nosowej, w przypadku ekstrakcji trójek górnych.

Podcięcie wędzidełka

Taki zabieg zazwyczaj dotyczy dzieci, zaleceniami do jego przeprowadzenia mogą być problemy z wymową, wysunięciem języka na brodę lub jego uniesieniem, dyskomfort przy przystępowaniu do ćwiczeń logopedycznych, a czasami pojawia się też nadmierne ślinienie. Na te wszystkie czynniki mogą wpływać wędzidełka, których jest aż pięć w jamie ustnej. Najczęściej te problemy są wychwytywane przez logopedę, to on znajduje nieprawidłowości, związane z wymową. Jeżeli ich przyczyną jest wędzidełko, nie potrafi on pomóc dziecku, dlatego kieruje pacjenta do chirurga stomatologa, który operacyjnie przytnie problematyczne wędzidełko. Po zabiegu natomiast zmniejszy ryzyko tworzenia twardych blizn, nawet osobom, które nie doświadczyły problemu z nieodpowiednią wymową. Zabieg jest z całą pewnością bezpieczny i nie zniechęca dzieci do wizyt u stomatologa. Pomimo tego, że odbywa się bez znieczulenia, zupełnie nie boli. Krwawienie jest tak naprawdę niewielkie, a zabieg krótki i łatwy. Dodatkowo nie wpływa on praktycznie na jakość życia codziennego i nie pozostawia dzieciom przykrych wspomnień. Jeśli któraś z wymienionych wyżej nieprawidłowości przeszkadza osobie dorosłej, nie ma przeszkód do wykonania zabiegu. Można go przeporadzić w każdym wieku, nieważne, czy pacjent ma 5, czy 30 lat.

Dentysta Toruń
korona na implantach
www.ortodontatorun.pl
Ortodonta Toruń
Implanty ToruńUsunięcie zęba mlecznego

Zęby mleczne choć mogłoby się wydawać inaczej są bardzo ważne, ponieważ to one szykują miejsce dla tych stałych. Nie wolno ich zaniedbywać, gdyż próchnica może zagrażać także ich następcom. Ważne jest też, by nie usuwać ich zbyt wcześnie. Do usunięcia nadają się w momencie, gdy ząb stały, znajdujący się pod nim, uformuje 3/4 swojego korzenia. W takiej sytuacji mleczak jest zębem przetrwałym, dlatego że za długo zachował się w jamie ustnej. Jeśli nie wypadnie w tym czasie samodzielnie należy udać się do chirurga stomatologicznego, który stwierdzi, czy ząb nadaje się do wyrwania. Obecność zęba przetrwałego w jamie ustnej może skutkować zapaleniem albo przerostem dziąsła, to z kolei wiąże się z bólem i krwawieniem. Może to też doprowadzić do zmiany toru dla wyżynającego się zęba stałego, a to może wywołać krzywy zgryz w przyszłości. Jest to najczęstsza przyczyna usunięcia zębów mlecznych. Do innych należy potrzeba ekstrakcji poprzez niedopowiednią higienę i zaniedbania, które przyczyniły się do powstawania próchnicy w stadium, którego nie da się wyleczyć. Może to skutkować kłopotami w czasie wzrostu zębów stałych. Należy pamiętać, że ekstrakcja zęba we wszystkich przypadkach powinna być ostatecznym rozwiązaniem. Nowoczesne technologie stomatologiczne pozwalają na ratunek nawet bardzo chorych zębów. Dlatego trzeba konsultować się z chirurgiem stomatologicznym, który odpowie na wszelkie pytania.

Usunięcie zęba stałego

Współczesna technologia umożliwia nam liczne możliwości leczenia zębów. Bywa też tak, że jest już na to za późno. Wtedy ostatecznym sposobem na uratowanie zdrowych zębów jest usunięcie chorego. Zapobiega to rozpowszechnianiu się próchnicy oraz innych chorób w jamie ustnej. W ten sposób robi się też przestrzeń dla pozostałych zębów, jeśli są usytuowane zbyt gęsto. Bywa to potrzebne podczas zakładania aparatu ortodontycznego. Dawniej był to bardzo popularny zabieg, jednak obecnie technologia stomatologiczna wykorzystuje się go w wyjątkowych sytuacjach. Zazwyczaj najpierw podejmuje się wszelkie czynności służące leczeniu chorego zęba.

Przebieg zabiegu

Wbrew przekonaniom sam zabieg nie jest tak straszny, jak mogłoby się wydawać. Chirurg stomatologiczny w pierwszej kolejności stosuje znieczulenie miejscowe, co nie odbiera całkowitego czucia, a jednak zabieg odbywa się bezboleśnie. W dalszym ciągu zrywa więzadło okrężne otaczające ząb. Następnym etapem jest zwichnięcie zęba tak, żeby przerwać włókna ozębnej, a ząb urwał się od kości. W przypadku większej ilości korzeni, czasami konieczne jest pocięcie zęba na kilka różnych części, żeby ułatwić wyciągnięcie. Po zabiegu ważne jest dokładne oczyszczenie zębodołu. Chirurg stomatologiczny dokładnie oczyszcza ranę i tamuje krew, a w szczególnych przypadkach zakłada szwy. Ból można odczuwać jeszcze przez kilka dni po zabiegu, z uwagi na głębokość rany.

Umów się na wizytę:

Stomatolog Wałbrzych
www.dentysta-grudziadz.pl
Protetyka Inowrocław
www.dentysta-ostrowiec.pl
Dentysta Zakopane
Implanty
Wybielanie zębów
Gość
Dodano: 2022-01-11 19:08:22
Cytuj
Wybielanie zębów - jak skutecznie pozbyć się przebarwień?

Spoglądasz w lustro i widzisz, że barwa twoich zębów jest daleka od ideału ? Marzysz o pięknym uśmiechu jak celebryci? Nasze babcie usiłowały wybielać zęby popiołem. Współcześnie istnieje wiele sposobów, żeby rozjaśnić swoje zęby. W jaki sposób rozjaśnić uśmiech bez szkody dla zębów i skutecznie?

Dentysta
www.web-serwis.pl/zdrowie-i-uroda/wybielanie-zebow-lampa-beyound
wybielanie zębów lampą
wybielanie zębów
Dentysta

Zacznij od zmiany diety

Barwa uzębienia w dużej mierze ma podłoże genetyczne. Od naszych predyspozycji genetycznych zależy szybkość mineralizowania tkanek, grubość szkliwa. Na kolor naszego uśmiechu ma także wpływ wiek- im jesteśmy starsi, tym ciemniejsze są nasze uśmiechy. Najczęściej na brzydki odcień zębów narzekają jednak osoby, pijące duże ilości kawy, herbaty, czerwonego wina. Bardziej narażone na żółknięcie zębów są także ci, którzy palą papierosy. Na odcień twojego uśmiechu ma także częste stosowanie antybiotyków.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu wybielanie zębów było bardzo drogie i kojarzone jedynie z gwiazdami. Teraz rozjaśnić zęby w bezpieczny i skuteczny sposób może każdy. Możliwości jest mnóstwo, należy jednak przeanalizować z której metody skorzystać, by nie uszkodzić sobie szkliwa.

wybielanie zębów u dentysty
wybielanie zębów u dentysty
wybielanie zębów
wybielanie zębów lampą
wybielanie zębów
Dentysta
wybielanie zębów
wybielanie zębów Toruń
wybielanie zębów Toruń
wybielanie zębów u dentysty
wybielanie zębów Toruń
Dentysta
Dentysta
skuteczne wybielanie zębów


Następny krok: usunięcie kamienia

Proces rozjaśniania zębów należy rozpocząć od pozbycia się kamienia i płytki nazębnej. Można tego dokonać umawiając się na zabieg piaskowania do stomatologa. Rezultaty zobaczysz od razu- płytka nazębna bardzo często psują wygląd naszych zębów. Piaskowanie jest stuprocentowo bezbolesne i relatywnie tanie- koszt zabiegu to mniej-więcej 100 zł. Piaskowanie opiera się na wyrzucaniu drobinek piachu pod ciśnieniem. Drobinki niszczą płytkę nazębną i przebarwienia oraz wygładzają uśmiech. Rezultat jest jednak subtelny, naturalny aczkolwiek widoczny.

Lampa Beyond

To najbardziej skuteczny sposób na wybielenie zębów, również tych martwych, które mają zwykle brzydki, szarawy kolor. Efekty są doskonałe i utrzymują się przez 3-4 lata. Zabieg profesjonalnego wybielania dentysta zaczyna od usunięcia kamienia i osadów. Następnie stomatolog nakłada na zęby specjalny żel wybielający, który jest aktywowany poprzez światło lampy Beyond. Pod wpływem światła lampy utleniają się związki, które doprowadziły do przebarwienia zębów. Zabieg jest nieco drogi- to wydatek rzędu 1000 zł, jednak efekty są warte tych pieniędzy i utrzymują się 3-4 lata. Po zabiegu należy pamiętać, by przez kilka dni utrzymywać tzw. „białą dietę”, czyli unikać produktów spożywczych, które mogą zabarwić twoje zęby.

Wybielanie zębów domowymi sposobami

Nasze babcie używały popiołem a nawet ze sproszkowanym rogiem jelenia. Współcześnie mamy dostęp do wielu nowoczesnych preparatów wybielających, poczynając od past, kończąc na specjalistycznych żelach, które możemy kupić u dentysty. W internecie możemy obejrzeć mnóstwo filmików, na których internauci rozjaśniają zęby w cudowny sposób przy użyciu węgla aktywnego i oleju kokosowego, sody czy też skórki od banana. „Magiczne” sposoby nie są jednak najskuteczniejszym rozwiązaniem, gdyż mocno degradują szkliwo. Za to preparaty drogeryjne takie jak paski mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Są one tanie, bowiem ich ceny wahają się od 30-60 złotych, a potrafią rozjaśnić zęby o 2-3 tony. Kuracje wybielające z drogerii stosuje się zazwyczaj przez tydzień, aplikując żel wybielający/ paski dwa razy dziennie. Dla wzmocnienia efektu, warto też zastosować pastę i płyn do płukania jamy ustnej o właściwościach wybielających.

https://edclinic.pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/

Sposób na idealny uśmiech

Każdy chciałby chwalić się pięknym uśmiechem. Pierwszym etapem do zdobycia perfekcyjnego uśmiechu jest przede wszystkim ograniczenie produktów, które przebarwiają uzębienie. Walczysz z nałogiem papierosowym od lat? Teraz masz konkretny powód, by je rzucić. Znajomi z pracy już wieki temu twierdzili, że pijesz za dużo kawy w pracy? To dobry moment, żeby ją ograniczyć. Śnieżnobiały uśmiech to także efekt idealnej higieny jamy ustnej. Nie trzeba nikomu przypominać, że zęby należy szczotkować przynajmniej dwa razy dziennie. Dobrze też pomyśleć o paście i płynie do płukania o właściwościach wybielających, które podbiją efekty i pomogą je utrzymać. Wybielanie zębów u dentysty kojarzy się zazwyczaj z dużym wydatkiem, nie musi to być jednak kosztowna sprawa. Co prawda spektakularne efekty uzyskasz wyłącznie w gabinecie stomatologicznym i żaden drogeryjny produkt nie może się równać z dentystycznymi zabiegami. Jeżeli jednak nie masz aż tak wielkich wymagań, po użyciu pasków lub drogeryjnego żelu wybielającego na pewno też będziesz zadowolony. Umawiając się na rutynowe kontrole, możesz też wykonać piaskowanie. Zabieg ten jest relatywnie tani a z powodzeniem niszczy płytkę nazębną i osady, które powodują brzydkie przebarwienia. Dodatkowo piaskowanie wygładza powierzchnię zęba, dzięki czemu przeciwdziałamy powstawaniu próchnicy.

Człowiek uśmiechnięty ma większe szanse osiągnąć sukces. Jeżeli twoje zęby nie prezentują się dobrze, koniecznie przeanalizuj możliwość ich rozjaśnienia. Wcale nie musisz wydawać góry pieniędzy, by mieć ładny uśmiech. Możliwości jest bardzo dużo, na pewno wybierzesz coś dla siebie! Zapomnij o domowych sposobach na białe zęby- zamiast tego wybierz metody, które skutecznie wybielą twoje zęby bez bez naruszenia szkliwa!

wybielanie zębów
www.vipkatalog.pl/zdrowie-i-uroda/wybielanie-zebow-tylko-u-dentysty
wybielanie zębów
wybielanie zębów
wybielanie zębów Toruń
wybielanie zębów Toruń
wybielanie zębów Toruń
Dentysta
wybielanie zębów Toruń
wybielanie zębów lampą
skuteczne wybielanie zębów
Dentysta
Dentysta Toruń
skuteczne wybielanie zębów
skuteczne wybielanie zębów
skuteczne wybielanie zębów
Dentysta Toruń
skuteczne wybielanie zębów
Dentysta Toruń
wybielanie zębów lampą

Drukuj      Poleć znajomemu
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego
tel. 22 461 63 04, 22 461 63 05 | fax. 22 461 62 64
Powered by: Edito CMS