Forum

Autor
Wiadomość
Tomasz
Gość
Dodano: 2020-04-17 15:26:44
Dzien dobry, jestem włascicielem drogerii internetowej https://horex.pl/ zatrudniam poniżej 50 osób, sprzedajemy kosmetyki w internecie ale od dłuzszgeo czasu chodzi mi pomysł po głowie na stworzenie własnej lini kosmetyków pod marką własną ale nie ukrywam że do tego sa potrzebne pieniądze i to wcale nie małe. w związku z tym moje pytanie brzmi, czy pieniadze z programu Badania na rynek - Inteligentny Rozwój mogłyby mi zapewnic finanse na wprowadzenie nowych produktów na rynek? Czy miałbym szanse na otrzymanie takiego dofinansowania? Wiem że to ostatni rok programu i w sumie nie wiem jak wyglada rzeczywistosc :), czy moze doradzicie jakis inny program wspierajacy małe przedsiebiorstwa? Licze na rzeczowe odpowiedzi
Jacek
Gość
Dodano: 2020-06-05 07:02:04
Teraz chyba jest jakiś program z UE pod który możesz się podpiąć, ale ja sugeruję udać się do podmiotów które tym zajmują się na co dzień - pozyskiwaniem funduszy. Zrobią całą papierkową robotę za Ciebie a uwierz to jest skomplikowane.
Tomasz
Gość
Dodano: 2020-06-05 07:54:41
Dziękuje bardzo za sugestie, aktualnie kogoś szukamy, bo przejrzałem się dokumentom i rzeczywiście lepiej jakby ktoś doświadczony nam w tym pomógł, zapewne będzie szybciej i skuteczniej ;)
Kaliman
Gość
Dodano: 2021-02-21 21:09:44

Drukuj      Poleć znajomemu
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego
tel. 22 461 63 04, 22 461 63 05 | fax. 22 461 62 64