Forum

Autor
Wiadomość
enova365
Gość
Dodano: 2022-07-18 17:42:24
CytujSystem enova to nowtorski system ERP, który sprawi, że kierowanie firmą staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży i innowacyjności używanych metod technologicznych.

Co oznacza ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą przez cały czas, spajających i pomagających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dostosowany do wielkości działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów oraz poszerzenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system enova 365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne zarządzanie firmy, wspomaga zarządzanie biznesem i przegląd danych. Obejmuje wszystkie ramy działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Upraszcza dostęp pracowników do informacji, ale równocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy posiada mocną pozycję w branży, enova365 proponuje wygodne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Choć moduły mogą funkcjonować niezależnie, jednakowa baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników każdego z działów firmy, kiedy jest to niezbędne. Używanie systemu pozwala na wprowadzanie szablonów systemów pracy, przyznawanie obowiązków oraz wypisywanie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić wymianę danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pomaga wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest także dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który pokaże moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wybrane moduły i organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje systemu do nowych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy preferują zakupy na własność lub otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova 365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i eliminację ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony dostęp do analiz biznesowych i innych informacji, pozwala na działanie na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z firmą, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.


biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe Poltax
Powstańców Śląskich 73, 87-100 Toruń

Biuro rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe enova
Kadry i płace enovaToruń
Usługi księgowe enova


###########################################################

Ksiegowość wdrożenia enova Toruń
BlackSoft wdrożenia enova365
Powstańców Śląskich 73, 87-100 Toruń

enova Toruń
enova Toruń
enova Toruń
###########################################################

Pozycjonowanie Toruń
BlackSoft pozycjonowanie stron
Powstańców Śląskich 73, 87-100 Toruń

pozycjonowanie Toruń
pozycjonowanie stron Toruń
strony www Toruń

###############################################################################
Biuro rachunkowe Grajewo
Biuro rachunkowe grajewo Anna Jankowska
ul. Ełcka 26c, 19-200 Grajewo
biuro rachunkowe Grajewo

##########################################################################33333

##############################################################################3
topranking.com.pl/pozycjonowanie-stron/
Topranking Agencja reklamowa tworzenie i pozycjonowanie stron
Łódzka 69/6, 87-100 Toruń
pozycjonowanie stron
pozycjonowanie Toruń
Topranking pozycjonowanie stron
pozycjonowanie stron toruń
pozycjonowanie toruń


System enova to nowtorski system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące jedną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesności stosowanych metod technologicznych.

Co to znaczy ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą bez przerwy, integrujących i wspierających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dopasowany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości selekcji modułów i poszerzenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system enova 365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na wszechstronne kierowanie firmy, wspomaga sterowanie biznesem oraz analizę danych. Obejmuje wszelkie obszary działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Usprawnia dojście pracowników do danych, a jednocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskim prawem, dostosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma utwierdzoną pozycję na rynku, enova365 proponuje wygodne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dostosowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą działać osobno, jednakowa baza danych dla każdego z kupionych modułów, oferowana przez producenta enovy365, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników każdego z działów firmy, gdy jest to konieczne. Korzystanie z systemu pozwala na umieszczanie wzorców procedur pracy, przydzielanie obowiązków i wypisywanie zestawień i raportów. Działa: składując, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić przepływ informacji i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który poleci moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły i aranżuje szkolenia z obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność albo pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie systemu do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania rekomendowany jest dla firm, które nie przewidują inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova 365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i zminimalizowanie ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony wgląd do analiz biznesowych i innych informacji, pozwala na pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.


Poltax biuro rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe Poltax
Powstańców Śląskich 73, 87-100 Toruń

Biuro rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe
Kadry i płace Toruń
Usługi księgowe


###########################################################

Wdrożenia enova Toruń
BlackSoft wdrożenia enova365
Powstańców Śląskich 73, 87-100 Toruń

enova Toruń
enova Toruń
enova Toruń
Partner enova365 Toruń
###########################################################

Pozycjonowanie stron Toruń
BlackSoft pozycjonowanie stron
Powstańców Śląskich 73, 87-100 Toruń
enova365
Gość
Dodano: 2022-07-18 22:39:50
Cytuj


Dlaczego warto rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym?

Korzyści podjęcia współpracy z biurem rachunkowym można wskazać bardzo wiele. Decydując się na współdziałanie z biurem rachunkowym poza tym, że zyskuje się styczność z wykształconym księgowym, to również wysokiej klasy obsługę. Chociaż przede wszystkim biuro zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, należy wspomnieć, że istnieje więcej zadań, których się podejmuje. Między innymi dokonuje wyceny aktywów i pasywów, tworzy zestawienia sald i obrotów lub segreguje i kataloguje dokumenty firmy. Rozpoczęcie współdziałania z biurem rachunkowym powoduje, że księgowa przejmuje część zadań przedsiębiorcy, umożliwiając skupienie się na samej działalności. Dzięki temu zyskuje się kontrolę nad prawidłowością dokumentów i rozliczeń z kontrahentami. Oprócz tego biuro rachunkowe wykonuje ewidencję zdarzeń gospodarczych, tworzy finansowe sprawozdania, a do tego przekazuje deklaracje podatkowe i ZUS. Rzetelna współpraca nie jest jedynym powodem wskazującym na to, że warto zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym.

Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe enova

Biuro rachunkowe oferuje umiejętności, wiedzę i znajomość przepisów

Prawo podatkowe w Polsce często się aktualizuje, z tego powodu nic dziwnego, że biura rachunkowe zapewniają stałą aktualizację swojej wiedzy. Wnikliwa obserwacja i szybkie dostosowanie do nowych zmian, gwarantuje, że wszelkie rozliczenia i dokumenty będą posiadały prawidłową strukturę, kompletne informacje i zachowają ustalony porządek. Na bazie doświadczenia biuro rachunkowe wypracowało najlepszy system działania. Pracownicy orientują się, jak współpracować z klientem, żeby otrzymywać dokumenty we właściwym terminie oraz jak im pomagać w prowadzeniu biznesu. Obok tego klienci biura rachunkowego zazwyczaj mogą liczyć na dostęp do informacji, a do tego pełną pomoc w przyswojeniu zmiennych przepisów. Księgowa zawsze pracuje na korzyść przedsiębiorcy, z uwagi na to z pewnością powiadamia o wprowadzonych obowiązkach oraz możliwościach, jakie ułatwią prowadzenie biznesu.

Poprawność oraz łatwy dostęp do dokumentów księgowych

Wszystkie finansowe operacje firmy ewidencjonowane są przez dowody księgowe. Na ich podstawie można dokonać prawidłowych rozliczeń, z tego powodu są niezbędnym elementem pracy księgowej. Pośród nich wyróżniamy takie dokumenty księgowe jak dowody zewnętrzne tworzone przez lub dla kontrahentów, wewnętrzne odnoszące się do działań wewnątrz przedsiębiorstwa (np. listy płac), dokumenty zbiorcze lub korygujące poprawiające błędne dokumenty. Biuro rachunkowe troszczy się o to, aby dokumenty trafiały bez braków i miały prawidłową strukturę i wszelkie potrzebne informacje. Istotne, żeby klient wysyłał dowody skrupulatnie, aby księgowa mogła przeliczyć je w odpowiednim czasie.

Technika dostarczania dokumentów do biura rachunkowego z reguły zależy od jego działania. W części miejsc wymagane jest przesyłanie dowodów księgowych oryginalnych. Niekiedy wystarczy odpowiednio opisana kopia. Niekiedy dokumenty należy przekazywać wprost do biura , w innych wystarcza przesłanie skanu. Warto wspomnieć, że każde biuro rachunkowe gwarantuje ochronę dokumentów przed zniszczeniem, niedozwolonym rozpowszechnianiem albo wprowadzaniem zmian. Przedsiębiorca zawsze ma dostęp do swoich dowodów księgowych, szczególnie jeśli biuro rachunkowe korzysta z najnowszych rozwiązań.

Księgowość Toruń
Księgowość Toruń
Księgowość enova
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe
Księgowość enova
Księgowość enova
Biuro rachunkowe

Elektorniczna księgowość

Prężnie rozwijające się biura rachunkowe co raz częściej używają programów księgowości elektronicznej. Ich podstawową korzyścią jest elektroniczny wgląd do dokumentów z każdego urządzenia. Nowoczesna elektoniczna księgowość umożliwia wprowadzanie wszystkich dokumentów księgowych, jakich zapisy online przechowywyane są na całkowicie chronionych serwerach. Obok tego te programy wspierają tworzenie rozliczeń i zestawień, a także usprawniają kontakt między księgową, a przedsiębiorca. Ponadto programy księgowości online są intuicyjne oraz łatwe w obsłudze. Osoby instalujące program bardzo często proponują szkolenia, a także pełne wsparcie techniczne. Takiego rodzaju programy są stale aktualizowane, żeby były zgodne z przepisami oraz zapewniały całkowite bezpieczeństwo danych.

Wygodna współpraca z biurem rachunkowym

Dzięki nowoczesnym technologiom jak księgowość elektroniczna, a także możliwościom w kwestiach dostarczania dokumentów, współpraca z biurem jest bardzo wygodna. Ponadto wiele biur rachunkowych prezentuje kompleksową ofertę. Obok bazowej obsługi księgowej w kwestiach prowadzenia ksiąg rachunkowych i wyliczeń dla pracowników m.in. wspierają w zakładaniu firmy, przesyłają deklaracje skarbowe do urzędu, reprezentują przed ZUS czy np. zapewniają telefoniczne konsultacje. Ważnym elementem współpracy jest też to, że wszystkie biura rachunkowe muszą posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności OC. W przypadku błędów z winy biura, konsekwencje finansowe zostaną opłacone z polisy biura rachunkowego, a sam przedsiębiorca nie poniesie żadnych kosztów. Tak samo istotnym atutem jest także oszczędność czasu. Biuro rachunkowe oferuje pomoc i wiedzę, dlatego sam przedsiębiorca nie musi zajmować się zmianami w przepisach albo uczyć się w tym zakresie. Współpraca umożliwia skupienie się na prowadzeniu firmy.

Biuro rachunkowe enova
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe
Księgowość enova
Biuro rachunkowe
Księgowość enova
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe
Księgowość enova
Księgowość enova
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe toruń


Biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe enova
Poltax
Gość
Dodano: 2022-07-18 22:40:29
Cytuj


Co sprawia, że warto zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym?

Plusów podjęcia współpracy z biurem rachunkowym da się wyliczyć dużo. Nawiązując współpracę z biurem rachunkowym obok tego, że zdobywa się łączność z wykształconym księgowym, to również dobrej klasy obsługę. Choć w głównej mierze biuro zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, warto wspomnieć, że ma więcej zadań, których się podejmuje. Między innymi dokonuje wyceny aktywów i pasywów, sporządza zestawienia sald i obrotów albo kataloguje i segreguje dokumenty firmy. Podjęcie współdziałania z biurem rachunkowym powoduje, że księgowa zabiera część zadań przedsiębiorcy, umożliwiając skupienie się na samej działalności. Dzięki temu zyskuje się nadzór nad prawidłowością rozliczeń i dokumentów z kontrahentami. Poza tym biuro rachunkowe wykonuje ewidencję wydarzeń gospodarczych, tworzy sprawozdania finansowe, a do tego przekazuje deklaracje ZUS i podatkowe. Owocna współpraca nie jest jedynym powodem wskazującym na to, że warto korzystać z usług biura rachunkowego.

Biuro rachunkowe toruń
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe
Księgowość enova
Księgowość enova
Biuro rachunkowe
Księgowość enova
Biuro rachunkowe toruń
Księgowość enova
Księgowość enova

Biuro rachunkowe oferuje wiedzę, umiejętności oraz znajomość przepisów

Polskie prawo podatkowe często się aktualizuje, z tego względu nie ma się co dziwić, że biura rachunkowe zapewniają stałe poszerzanie swojej wiedzy. Uważna analiza i szybkie dopasowanie do wprowadzanych zmian, zapewnia, że wszystkie dokumenty i rozliczenia będą posiadały prawidłową strukturę, konieczne dane oraz zachowają konieczny porządek. Na bazie doświadczenia biuro rachunkowe oferuje najlepszy sposób działania. Pracownicy orientują się, jak współdziałać z klientem, by otrzymywać dokumenty we właściwym terminie oraz jak ich wspierać w biznesie. Co więcej klienci biura rachunkowego z reguły mają komplet informacji, a do tego pełną pomoc w zrozumieniu najnowszych przepisów. Księgowa we wszystkich sprawać działa w interesie przedsiębiorcy, dlatego z pewnością informuje o wprowadzonych zobowiązaniach oraz możliwościach, które ułatwią prowadzenie działalności.

Zgodność i szybki dostęp do dokumentów księgowych

Wszelkie finansowe operacje firmy ewidencjonowane są przez dowody księgowe. Na ich bazie da się dokonać poprawnych rozliczeń, z uwagi na to są niezbędnym elementem pracy . Wśród nich znajdują się takie dokumenty księgowe jak dokumenty zewnętrzne wystawiane przez lub dla kontrahentów, dowody wewnętrzne odnoszące się do działań wewnątrz firmy (np. listy płac), dowody zbiorcze albo dowody korygujące poprawiające niepoprawne dokumenty. Biuro rachunkowe troszczy się o to, by dokumenty dostarczane były w komplecie i miały prawidłową strukturę i wszelkie potrzebne dane. Istotne, żeby klient dostarczał dowody szybko, by księgowa mogła przeliczyć je w wyznaczonym czasie.

Metoda udostępniania dokumentów księgowych do biura rachunkowego zwykle zależy od jego działania. W części miejsc wymagane jest przesyłanie dowodów księgowych w oryginale. Niekiedy wystarczy poprawnie opisana kopia. Czasami dokumenty trzeba przynosić do biura , w innych wystarcza wysyłka skanu. Warto wspomnieć, że każde biuro rachunkowe troszczy się o bezpieczeństwo dokumentów przed zniszczeniem, niepowołanym rozpowszechnianiem i nanoszeniem zmian. Przedsiębiorca w każdej chwili ma dostęp do swoich dowodów księgowych, zwłaszcza jeśli biuro rachunkowe używa najnowszych rozwiązań.

Księgowość Toruń
Księgowość Toruń
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe

e-księgowość

Nowoczesne biura rachunkowe co raz częściej używają programów elektronicznej księgowości. Ich fundamentalną zaletą jest elektroniczny wgląd do dokumentów z każdego urządzenia. Nowoczesna elektoniczna księgowość umożliwia wprowadzanie wszystkich dowodów księgowych, których zapisy online składowane są na w pełni zabezpieczonych serwerach. Oprócz tego takie programy wspierają tworzenie zestawień i rozliczeń, a nawet ułatwiają kontakt pomiędzy księgową, a klientem. Dodatkowo programy elektronicznej księgowości są intuicyjne i nietrudne w obsłudze. Osoby wdrażające zazwyczaj proponują szkolenia, a także pełne wsparcie techniczne. Tego typu programy są regularnie aktualizowane, aby były zgrane z przepisami i gwarantowały całkowite bezpieczeństwo danych.

Komfortowa współpraca z biurem rachunkowym

Za sprawą nowoczesnych technologii jak e-księgowość, a także dogodnościom w zakresie oddawania dokumentów, współpraca z biurem jest bardzo komfortowa. Ponadto wiele biur rachunkowych proponuje kompleksową ofertę. Oprócz fundamentalnej obsługi księgowej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych lub rozliczania pracowników m.in. wspierają w zakładaniu firmy, przesyłają deklaracje do urzędu, reprezentują klientów czy np. zapewniają telefoniczne konsultacje. Istotnym elementem współpracy jest też to, że każde biuro rachunkowe musi wykupić ubezpieczenie od odpowiedzialności OC. W przypadku błędów z winy biura, skutki finansowe będą opłacone z polisy biura rachunkowego, a sam klient nie poniesie dodatkowych kosztów. Równie cennym atutem jest także zaoszczędzenie czasu. Biuro rachunkowe oferuje pomoc i wiedzę, dlatego sam klient nie musi martwić się nowościami w przepisach ani dokształcać się w tym zakresie. Współpraca zapewnia koncentrację na prowadzeniu firmy.

Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe enova
Księgowość enova
Biuro rachunkowe enova
Biuro rachunkowe enova
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe toruń
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe toruń
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe enova
Księgowość enova
Księgowość Toruń


Księgowość enova
Księgowość Toruń
Księgowość enova
Biuro rachunkowe
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe toruń
Księgowa Toruń
Gość
Dodano: 2022-07-20 15:59:29
Cytuj
Co sprawia, że warto korzystać z usług biura rachunkowego?

Plusów nazwiązania współpracy z biurem rachunkowym można wyróżnić wiele. Rozpoczynając współpracę z biurem rachunkowym obok tego, że zyskuje się kontakt z wykształconym profesjonalistą, to również dobrej klasy obsługę. Chociaż w głównej mierze biuro trudni się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, trzeba wspomnieć, że istnieje więcej zadań, których się podejmuje. Między innymi dokonuje wyceny pasywów i aktywów, sporządza zestawienia obrotów i sald albo kataloguje i segreguje dokumentację przedsiębiorstwa. Podjęcie współpracy z biurem rachunkowym sprawia, że księgowa zabiera część zadań przedsiębiorcy, ułatwiając skupienie się na samej działalności. Dzięki temu zyskuje się nadzór nad prawidłowością dokumentów i rozliczeń z kontrahentami. Oprócz tego biuro rachunkowe wykonuje ewidencję zdarzeń gospodarczych, sporządza finansowe sprawozdania, a także przekazuje deklaracje ZUS i podatkowe. Solidna współpraca to nie jedyna zaleta wskazująca na to, że warto zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym.

Biuro rachunkowe oferuje umiejętności, wiedzę oraz znajomość przepisów

Polskie prawo podatkowe często się zmienia, z uwagi na to nie ma się co dziwić, że biura rachunkowe gwarantują ciągłe poszerzanie swojej wiedzy. Wnikliwa analiza i szybkie dopasowanie do wdrażanych zmian, gwarantuje, że wszelkie rozliczenia i dokumenty będą posiadały prawidłową strukturę, konieczne informacje i zachowają ustalony porządek. Na podstawie lat pracy biuro rachunkowe wypracowało najbardziej wydajny system pracy. Pracownicy wiedzą, jak współpracować z klientem, aby otrzymywać dokumenty we właściwym terminie i jak ich wspierać w prowadzeniu biznesu. Obok tego klienci biura rachunkowego zazwyczaj uzyskują dostęp do informacji, a także stałą pomoc w przyswojeniu najnowszych przepisów. Księgowa zawsze pracuje w interesie przedsiębiorcy, z uwagi na to z pewnością powiadamia o nowych zobowiązaniach i możliwościach, które ułatwią prowadzenie firmy.

Poprawność i szybki dostęp do dokumentów księgowych

Wszelkie operacje finansowe firmy ewidencjonowane są przez dokumenty księgowe. Na ich podstawie można dokonać poprawnych rozliczeń, z uwagi na to są najważniejszym elementem pracy księgowej. Wśród nich wyróżniamy takie dokumenty księgowe jak dokumenty zewnętrzne tworzone przez lub dla kontrahentów, dowody wewnętrzne dotyczące działań wewnątrz przedsiębiorstwa (np. listy płac), dowody zbiorcze lub korygujące nanoszące poprawki na niepoprawne dokumenty. Biuro rachunkowe dba, żeby dokumenty trafiały w komplecie i miały poprawną strukturę i wszystkie konieczne informacje. Najważniejsze, żeby klient donosił wszystkie dowody szybko, żeby księgowa mogła rozliczyć je w odpowiednim czasie.

Sposób dostarczania dokumentów księgowych do biura rachunkowego często zależy od jego zasad. W części miejsc niezbędne jest udostępnianie dowodów księgowych oryginalnych. W innych miejscach wystarczy odpowiednio oznaczona kopia. Niekiedy dokumenty należy przekazywać prosto do biura rachunkowego, gdzieniegdzie wystarcza przesłanie skanu. Warto dodać, że każde biuro rachunkowe dba o bezpieczeństwo dokumentów przed zniszczeniem, niepowołanym rozpowszechnianiem i wprowadzaniem zmian. Klient ma stały dostęp do swoich dokumentów, zwłaszcza jeśli biuro rachunkowe korzysta z najnowszych rozwiązań.

Księgowość elektroniczna

Nowoczesne biura rachunkowe zazwyczaj korzystają ze programów księgowości elektronicznej. Ich główną zaletą jest elektroniczny dostęp do dokumentów i danych z każdego urządzenia. Nowoczesna księgowość elektroniczna pozwala na dodawanie wszystkich dokumentów księgowych, jakich elektroniczne zapisy składowane są na całkowicie chronionych serwerach. Poza tym takie programy pomagają w tworzeniu rozliczeń i zestawień, a także ułatwiają kontakt pomiędzy biurem rachunkowym, a klientem. Co więcej programy elektronicznej księgowości są intuicyjne i proste w obsłudze. Osoby wdrażające z reguły oferują szkolenia, a nawet pełne wsparcie i konsultacje techniczne. Takiego typu programy są ciągle aktualizowane, aby były zgodne z przepisami i gwarantowały bezpieczeństwo danych.

Komfortowa współpraca z biurem rachunkowym

Dzięki nowoczesnym technologiom jak e-księgowość, a także możliwościom w zakresie przesyłania dokumentów, współpraca z biurem jest bardzo komfortowa. Opróćz tego wiele biur rachunkowych proponuje rozbudowaną ofertę. Obok gruntownej obsługi księgowej w kwestiach prowadzenia ksiąg rachunkowych lub rozliczania pracowników m.in. wspierają w zakładaniu działalności gospodarczej, przesyłają deklaracje skarbowe do urzędu, reprezentują przed ZUS czy np. oferują konsultacje telefoniczne. Istotnym elementem współpracy jest też to, że każde biuro rachunkowe musi wykupić ubezpieczenie OC. W przypadku błędów ze strony biura, skutki finansowe zostaną opłacone z polisy biura rachunkowego, a sam przedsiębiorca nie poniesie żadnych kosztów. Tak samo ważnym atutem jest także oszczędność czasu. Biuro rachunkowe gwarantuje pomoc i wiedzę, dlatego sam klient nie musi martwić się aktualnościami w przepisach albo douczać się w tym zakresie. Współpraca zapewnia skupienie się na prowadzeniu firmy.
Księgowość enova
Gość
Dodano: 2022-07-20 16:00:48
Cytuj


Zakładanie firmy łączy się z podejmowaniem wielu ważnych decyzji. Jedną z nich jest ustalenie formy opodatkowania. Jest ona połączona z doborem formy prawnej dla budowanej działalności gospodarczej, ponieważ nie we wszystkich formach opodatkowanie będzie odpowiednie dla wybranej działalności. Kluczowe jest także przybliżone przypuszczenie przychodów, które ułatwi ocenę najlepszego sposobu opodatkowania, a także ulgi z jakich firma chce skorzystać.

JAKIE SĄ FORMY OPODATKOWANIA W POLSCE?

W Polsce obowiązują cztery formy podatkowe: podatek na zasadach ogólnych, liniowy, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych i karta podatkowa. Każda z tych form ma swoje zalety i wady, a dobór między nimi może wpłynąć na wysokość obciążeń na rzecz państwa.

Przed podjęciem decyzji, dobrze jest skontaktować się z rzetelnym biurem rachunkowym, które poprowadzi doradztwo podatkowe w szerokim zakresie przed i po założeniu firmy. Prowadzenie księgowości jest niezbędne do utrzymania działalności gospodarczej, z tego powodu ten etap podczas zakładania firmy również jest bardzo istotny.

Opodatkowanie na zasadach ogólnych

Taka forma opodatkowania jest najpopularniejszą z form w Polsce. Co do zasady jeśli firma nie zgłosi chęci stosowania innej zasady podatkowej, automatycznie będzie musiała regulować swoje zobowiązania wobec państwa według tych reguł.

Opodatkowanie na ogólnych zasadach ma dwie stawki: 18% - w przypadku, gdy roczny dochód firmy jest mniejszy lub równy 85 528 zł i 32% - kiedy dochód przekracza tę kwotę.

Ponadto, rozliczając się zgonie z ta formą firmie przypada prawo do odliczania od dochodu kosztów uzyskania przychodu, do którego zaliczają się wszystkie wartości, zakupy oraz inwestycje, które są konieczne, aby go uzyskać (np. materiały, komputery, maszyny). Co więcej można również korzystać z ulg podatkowych, rozliczać się wspólnie z małżonkiem i odliczać kwotę wolną od podatku. Taka forma daje również możliwość starania się o kredyt podatkowy.

Wybierając tę formę opodatkowania, przedsiębiorstwo ma obowiązek prowadzenia księgowości: przychodów i rozchodów, a także ewidencji środków trwałych, wyposażenia oraz wartości niematerialnych i prawnych. Pracę w tym zakresie upraszcza stały kontakt z biurem rachunkowym, które rzetelnie zadba o odpowiednią dokumentację i rozliczenia.

Podatek liniowy

Dużą zaletą podatku liniowego jest stała i niezależna od dochodów stawka podatkowa wynosząca 19%. Taki sposób rozliczenia opłaca się, zwłaszcza gdy dochody przedsiębiorstwa znacznie przekraczają kwotę 85 528 zł, dzięki czemu można uniknąć płacenia podatku w drugiej, 32% skali, na ogólnych zasadach.

Rozliczanie według tej formy odbiera jednak możliwość odliczania ulg podatkowych i kwoty wolnej od podatku oraz rozliczania razem z małżonkiem. Firmie nie przysługuje także prawo do ubiegania się o kredyt podatkowy.

Współpraca z biurem rachunkowym sprawdzi się też tutaj, ponieważ i w tym przypadku trzeba prowadzić pełną księgowość rozchodów i przychodów, ewidencję środków, wartości i wyposażenia.

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Ryczałt jest formą opodatkowania przeznaczoną tylko dla przedsiębiorstw kierujących pozarolniczą działalnością gospodarczą. Co ważne, przychód z poprzedniego roku, nie może mieć większej wartości 250 000 euro. Stawki ryczałtu są zróżnicowane zależnie od rodzaju działalności o wysokości: 3%, 5,5%, 8,5%, 17% i 20%.

Firma ma możliwość skorzystania z ulg podatkowych oraz ma prawo do kredytu podatkowego, ale, nie odlicza kosztów uzyskania przychodów. Także wspólne rozliczenie z małżonkiem jest niemożliwe.

Pomimo tego, że nie ma potrzeby prowadzenia ksiąg podatkowych, wciąż niezbedna pozostaje ewidencja przychodów, wyposażenia, środków trwałych oraz wartości prawnych i niematerialnych. Należy również zachowywać wszystkie dowody zakupu, a pod koniec roku musi zostać przeprowadzony remanent towarów i materiałów.

Karta podatkowa

Karta podatkowa to rodzaj opodatkowania w formie ryczałtu. Wartość ryczałtu ustala Naczelnik Urzędu Skarbowego, na podstawie danych takich jak: rodzaj i rozmiar wykonywanego zawodu, ilość zatrudnionych ludzi, wielkość miejscowości, w której znajduje się firma czy wiek podatnika. Tą wartość ustala się z roku na rok. Z tego względu niełatwo przewidzieć wysokość ryczałtu. Podatnikowi przysługuje prawo do zdecydowania się na inną formę podatkową w ciągu 14 dni od chwili uzyskania decyzji o stawce.

W przypadku karty podatkowej nie można odliczać kosztów uzyskania przychodu, korzystać z kredytu podatkowego, ani rozliczać się wspólnie z małżonkiem. Nie trzeba prowadzić księgowości, a jedynie niezbędne jest okazywanie faktur lub rachunków poświadczających wykonane usługi lub sprzedaż dla Urzędu Skarbowego.

JAKĄ FORMĘ OPODATKOWANIA WYBRAĆ ?

Decyzja o wyborze opodatkowania nie może być pochopnym krokiem. Warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, aby na bazie przewidywanych dochodów, odpowiednio dobrać formę podatkową do charakteru działalności. Bardzo ważnym aspektem tego wyboru, jest księgowość i współpraca z dobrym biurem rachunkowym. Wszystkie formy mają inne wymagania, co do potrzebnych dokumentów i rozliczeń, dlatego rodzaj księgowości, też musi być dopasowany z głową.
Biuro rachunkowe Toruń
Biura rachunkowe Toruń
Zakładanie firm Toruń
Usługi rachunkowe Toruń
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe Toruń
Biura rachunkowe Toruń
Księgowość enova Toruń
Biuro rachunkowe enova Toruń
Księgowość Toruń
Usługi rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe
Gość
Dodano: 2022-07-21 11:37:54
Cytuj
Jeszcze ja
Gość
Dodano: 2022-07-23 15:12:28
Cytuj
Witam, też polcam dobrą księgowość
Misza
Gość
Dodano: 2022-07-23 15:26:10
Cytuj


Księgowość dla przedsiębiorstw

Posiadanie firmy łączy się bezpośrednio z potrzebą prowadzenia księgowości. Na podstawie dowodów księgowych rejestrowane są wszystkie wydarzenia finansowe w firmie, za sprawą czego zdecydowanie prościej analizować wydatki. Dowody księgowe uwzględniają m.in. informacje na temat sprzedaży i zakupów, wydatków czy inwestycji działalności i dane z kategorii podatków czy wynagrodzenia pracowników. Z uwagi na fakt, że księgowość jest ważnym oraz szerokim działem właściwie każdej firmie, w zależności od jej wielkości potrzebna jest osoba, współpraca z biurem rachunkowym albo pełen dział odpowiedzialny za prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Możliwe są dwa główne sposoby prowadzenia rozliczeń księgowych, to są: księga handlowa, inaczej pełna księgowość i księga przychodów i rozchodów, czyli księga podatkowa. Reguły zawarte w ustawie o rachunkowości regulują zasady, które określają, jakie przedsiębiorstwa muszą mieć księgę handlową, a którą w zupełności wystarczy księga przychodów i rozchodów. W zależności od formy działalności gospodarczej i od charakteru firmy i przychodu w roku obrotowym.

Metody prowadzenia księgowości

Pełna księgowość to najobszerniej rozbudowana forma rozliczeń. Przez dokładne informacje analizuje finansową sytuację firmy: płynność, rentowność i gospodarność finansową. Na bazie pełnej księgowości działalność rozlicza się z organami podatkowymi. Według ustawy o rachunkowości do posiadania księgi handlowej zobowiązane są na przykład spółki handlowe w tym osobowe, kapitałowe i spółki w organizacji, stowarzyszenia oraz fundacje nawet w sytuacji, gdy ich źródłem przychodu są wyłącznie składki członków, a także województwa, powiaty, gminy oraz ich związki. Co więcej księgę handlową prowadzą osoby fizyczne, cywilne spółki osób fizycznych, jawne spółki osób fizycznych oraz spółki partnerskie, jeśli w poprzednim roku obrotowym ich zarobki netto ze sprzedaży produktów, towarów i operacji finansowych wyniosły co najmniej równowartość 2.000.000 euro w złotówkach.

Natomiast księga przychodów i rozchodów jest formą uproszczonej księgowości. Wpisy na temat rozchodów i przychodów muszą obejmować w tym wypadku rejestr dochodów, przychodów i kosztów z rozgraniczeniem na podatkowe zwolnienia. Do ewidencji w księgowości uproszczonej muszą być dodane też ewidencje środków trwałych, zatrudnionych osób, a także wykaz dochodów zwolnionych z podatku z poprzednich lat. Uproszczoną księgowość prowadzą osoby fizyczne, cywilne spółki osób fizycznych, jawne spółki osób fizycznych i partnerskie spółki, których przychód roku obrotowego nie przewyższa 2.000.000 euro w polskiej walucie.

Metoda prowadzenia księgowości zależy od zakresu działalności firmy, jej wielkości, charakteru i struktury. O tym, której metodzie prowadzenia księgowości powinna podlegać konkretna działalność gospodarcza zawsze można omówić ze specjalistą. Na przykład zakładając działalność ze wsparciem biura rachunkowego, przedsiębiorca z łatwością uzyska porady wprost od księgowej, jaka metoda stanie się najodpowiedniejszą.

Księgowość online

Podobnie jak w pozostałych dziedzinach, w księgowości też pojawiają się nowoczesne rozwiązania technologiczne. Znacznym udoskonaleniem w prowadzeniu firmy są powstałe przez lata specjalne programy komputerowe, oferujące kompleksowe prowadzenie ksiąg. Z reguły takie programy da się wykupić w abonamencie lub na własność. Duża liczba biur rachunkowych korzysta z tych programów, w głównej mierze ze względu na to, że e-księgowość jest ogromnym usprawnieniem dla pracy samej księgowej, a także komfortu przedsiębiorcy. Pośród wielu opcji w księgowości online znajdują się: możliwość sprawnego i szybkiego wystawiania, przekazywania, a także zbierania dokumentów, edycji planów kont, prostego podglądu finansów czy wglądu w informacje o składkach i podatkach ZUS. Z reguły program księgowości elektronicznej jest prosty w obsłudze, a wszystkie aktualizacje dbają, by program był zawsze zgrany z obowiązującymi przepisami.

Jak nawiązać współpracę z księgową?

Opcje współpracy z księgową są różne. W wypadku ogromnych firm, w któ®ych jest wiele generowanych danych księgowych, najmocniej korzystne będzie zatrudnienie księgowej (albo nawet powołanie pełnego działu księgowego) na etat. W sytuacji mniejszych i średnich firm zazwyczaj używaną praktyką jest załatwianie spraw księgowych, nawiązując współpracę z biurem rachunkowym. Ważne we współdziałaniu z księgową jest określenie narzędzi, z których będą używać dwie strony, aby w bardzo sprawny sposób przesyłać dokumenty i podejmować działania w księgowości. W księgowości trzeba bezwzględnie przestrzegać terminów, z uwagi na to wszystkie dokumenty, za każdym razem skompletowane oraz jak najpoprawniej opisane powinny trafiać do księgowej we właściwym czasie. W tym celu niezbędna jest także dobra komunikacja. Komponentem komunikacji wpływającym na dobrą współpracę, na który warto zwrócić uwagę jest rzetelny przepływ informacji. Księgowa musi mieć dostęp do najistotniejszych danych finansowych oraz sytuacji firmy, żeby móc jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Usługi księgowe Toruń
Biuro rachunkowe
Usługi rachunkowe
Biuro rachunkowe
Księgowość
Biuro rachunkowe Toruń
Usługi rachunkowe
Biuro rachunkowe Toruń
Usługi rachunkowe
Usługi rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe
Usługi rachunkowe
Usługi księgowe
Biuro rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe Toruń
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe Toruń
Usługi rachunkowe Toruń
Księgowość
Usługi księgowe Toruń
Usługi rachunkowe Toruń
Usługi rachunkowe
Usługi rachunkowe Toruń
Usługi rachunkowe Toruń
Usługi księgowe Toruń
Księgowość
Księgowość Toruń
Księgowość
Księgowość
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe Toruń
Usługi księgowe Toruń
Basza
Gość
Dodano: 2022-07-23 15:28:39
Cytuj


Usługi elektronicznej księgowości

Korzystanie z usług księgowych ma różne zalety nie tylko pod względem rzetelnego wsparcia w rozliczeniach oraz przestrzegania właściwych przepisów. Współcześnie znaczna ilość biur rachunkowych, a także samodzielnych księgowych używa aplikacji e-księgowości. Dlaczego księgowość elektroniczna jest często używaną metodą? Głównie dlatego, że aplikacja posiada szerokie zastosowanie oraz dopasuje się w wielu rodzajach firm. Ponadto instalacja, a następnie stosowanie takiej aplikacji księgowości online jest stosunkowo proste. Z reguły firmy wprowadzające program oferują szkolenia dla pracowników i przedsiębiorców, jacy będą używali e-księgowości, a oprócz tego pomoc techniczną. Wdrożenie aplikacji księgowości online ułatwia pracę samej księgowej oraz jest w pełni korzystne dla przedsiębiorcy.

Jak działa e-księgowość?

Opcje aplikacji e-księgowości są tak obszerne, że bez przeszkód da się je dostosować do wielkości oraz oczekiwań firmy. Generalnie przez tego rodzaju systemy możliwe jest odkładanie dokumentów księgowych oraz ich generowanie (np. deklaracje podatkowe czy ubezpieczeniowe), dzięki czemu natychmiast będą zdatne do wydruku oraz przekazania do odpowiedniego organu np. ZUS czy Urzędu Skarbowego. Poprzez e-księgowość można również prowadzić księgi rachunkowe, określać składki podatkowe, formułować bazy danych oraz przygotowywać i zmieniać plany kont. Ważnym plusem jest też system magazynowy, czy wgląd w analizy. Ciągły kontakt z biurem rachunkowym lub z księgowym gwarantuje prawidłowość rozliczeń oraz właściwy obieg danych. Taka metodą księgi rachunkowe prowadzone są profesjonalnie i brak w nich miejsca dla najmniejszych uchybień. Bazowym priorytetym samego przedsiębiorcy w dziedzinie księgowości jest dostarczanie odpowiednich dokumentów na czas, aby nie dopuszczać do opóźnień rozliczeniowych.

Program do księgowości i faktur

Jednym z najpopularniejszych aplikacji księgowości online jest enova365, jaka we wszechstronny sposób kieruje zasobami firmy. Ta współczesna aplikacja zapewnia użytkownikom możliwość wglądu w konieczne dane, a także całościowego rozporządzania dokumentami. Program enova365 jest w każdym calu zjednoczony z innymi programami e-księgowości, co sprawia, że z łatwością da się do niego przesyłać dokumenty przygotowane poprzez inny system. Na tym programie księgowości online klient może działać sam lub ze wsparciem księgowej lub biura rachunkowego. Jest właściwie prosty w użyciu, a regularne aktualizacje gwarantują, że wszelkie elementy będą zgodne z obowiązującymi przepisami i zachowają bezpieczeństwo informacji. Wykorzystanie aplikacji księgowości online w szczególnym stopniu mechanizuje działania oraz wspomaga prowadzenie ksiąg rachunkowych. Obok tego w programie enova365 możliwe jest określanie uprawnień, dzięki czemu przedsiębiorca w prosty sposób określi dostęp pracowników i ich zakres działania.

Zastosowanie systemu księgowości elektronicznej

System enova365 składa się z modułów skierowanych na poszczególne obszary funkcjonowania firmy. Każda firma, która zdecyduje się na aplikację e-ksiegowości, może dopasować do do siebie wybrane moduły. Każdy jeden skoncentrowany jest na prowadzenie biznesu w różnych dziedzinach. Dla samych księgowych i klientów biur rachunkowych uruchomiono kilka modułów dedykowanych. Każdy z nich oferuje najbardziej konieczne funkcje. W głównej mierze umożliwiają kompletną obsługę klientów biura .

To oznacza bezproblemowe wykonywanie takich samych czynności, tworzenie deklaracji, plików JPK_VAT albo np. przygotowywanie obrachunkowych okresów. Dzięki aktualizacjom księgowości online wszelkie dokumenty są zgodne z wytycznymi, a oprócz tego można je bez przeszkód przesyłać do odpowiednich organów. Obok tego biuro rachunkowe za pomocą programu księgowości online oblicza VAT oraz gromadzi wymaganą ewidencję. Ponadto wszelkie rozliczenia kadrowo-płacowe na temat liczby godzin pracy, dodatkowych godzin, chorobowych zwolnień lub delegacji i urlopów są wpisane w możliwościach aplikacji. Na podstawie tego dostępne jest tworzenie deklaracji ZUS. Przygotowywanie wszystkich deklaracji i rozliczeń możliwe jest dzięki wbudowanym schematom.

To, co szczególnie istotne dla samych klientów biura , jeżeli korzysta z elektronicznej księgowości, to komunikacja pomiędzy biurem, a klientem. Przez aplikację księgowości elektronicznej przedsiębiorca ma nieograniczony dostęp do najistotniejszych dokumentów oraz informacji w dowolnym miejscu. Dodatkowo wszelkie dokumenty da się przenosić drogą elektroniczną. Poza tym przedsiębiorca samodzielnie może tworzyć niektóre wydruki, z gwarancją całkowitego bezpieczeństwa informacji.

Dlaczego warto używać e-księgowości?

Korzystanie z elektronicznej księgowości to przede wszystkim komfort w postaci dostępu do danych w każdym miejscu i czasie. Dzięki księgowości elektronicznej i ciągłemu kontaktowi z biurem rachunkowym nie trzeba orientować się w zmianach w prawie podatkowym, ani przejmować się bezpieczeństwem informacji. poza tym system jest łatwy w użyciu i dostępny na różnych urządzeniach. Takie wskazane korzyści sprawiają, że warto rozważyć wdrożenie księgowości elektronicznej we własnym biznesie.

Biuro rachunkowe Toruń
Usługi rachunkowe Toruń
Księgowość
Księgowość
Księgowość
Usługi rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe Toruń
Usługi rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe Toruń
Usługi rachunkowe
Księgowość
Usługi rachunkowe Toruń
Księgowość Toruń
Usługi księgowe Toruń
Usługi księgowe
Usługi księgowe
Usługi rachunkowe
Biuro rachunkowe
Usługi księgowe
Księgowość
Księgowość Toruń
Księgowość
Usługi rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe
Usługi księgowe Toruń
Usługi rachunkowe Toruń
Usługi księgowe
Księgowość Toruń
Biuro rachunkowe
Usługi rachunkowe
Księgowość
Usługi księgowe Toruń
Biuro rachunkowe
Usługi rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe Toruń

Drukuj      Poleć znajomemu
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego
tel. 22 461 63 04, 22 461 63 05 | fax. 22 461 62 64
Powered by: Edito CMS