Aktualności

Nabór ofert na opracowanie metodologii monitoringu jednostek administracji pod kątem realizacji praw osób z niepełnosprawnościam

04-12-2015

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej (MPiPS) w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do składania ofert na  opracowanie metodologii prowadzenia monitoringu działań jednostek administracji pod kątem realizacji praw osób z niepełnosprawnościami zawierającego minimalne wymogi dla przeprowadzenia tego monitoringu, w tym projektu narzędzia do wykorzystania przez projektodawców przy prowadzeniu ww. monitoringu.

Oferty (wg załączonego formularza) wraz ze skanami ww. dokumentów należy przesyłać do 11 grudnia 2015 roku do godz. 12.00 w wersji elektronicznej, na adres mailowy: . W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.

Umowa zawarta z Wykonawcą będzie opierała się na wzorach umów obowiązujących w MPiPS.

Po wyborze wykonawcy zastrzegamy sobie prawo do negocjacji warunków zamówienia. 

Dodatkowe informacje: 
Pani Marlena Kończak, tel.: 22 461 63 46, e-mail:

Usługa zostanie sfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Niniejsze zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. 
 

Pliki do pobrania

Drukuj      Poleć znajomemu
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego
tel. 22 461 63 04, 22 461 63 05 | fax. 22 461 62 64
Powered by: Edito CMS